ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ

Як ми з’явились

Історія заснування фонду почалася у 2015 році, коли на світ з’явився найсильніший хлопчик. Він став для своєї мами прикладом як треба боротися, вірити, і за жодних обставин не здаватися. Цей хлопчик впродовж 2 місяців підростав у боксі дитячої реанімації та у спеціальному ліжечку з підігрівом на другому етапі виходжування немовлят. Саме завдяки йому повністю змінилося життя його мами і вона дізналася що таке справжня безмежна любов і як треба за неї боротися.
У 2016 році мама хлопчика почала писати автобіографічну книгу «Передчасне щастя», а у червні 2017 відбулася її презентація. Ця книга познайомила світ з передчасно народженими дітками.
Чим більше людей читало її, тим більше з’являлося небайдужих, які почали співпереживати долям малюків. Це і була одна з місій книги - інформувати, що такі діти є, і що їм та їхнім батькам дуже потрібна підтримка!
17 листопада 2017 року, у всесвітній день передчасно народжених дітей, мама разом із хлопчиком вирішили привітати крихіток, які знаходяться у перинатальному центрі. З цього приводу мама звернулася до всіх своїх друзів з проханням допомогти їм. І люди відгукнулися. Об’єднавши всі свої зусилля і можливості, подаруночки були закуплені і передані батькам маленьких героїв у відділення дитячої реанімації та на другий етап. В той день мама побачила очі батьків - в них була вдячність, радість і біль водночас. Вона згадала себе рівно 2 роки тому, який біль вона відчувала і як не вистачало підтримки.
Саме цей вчинок і став поштовхом для створення благодійного фонду «Передчасне щастя», метою якого є підтримка батьків і крихітних діточок.
Нехай кожен малюк у світі зростає здоровим і коханим!
Приєднатися