Передчасні посиденьки

Передчасні посиденьки

На честь Всесвітнього дня передчасно народжених діток ми завітали в гості до передчасних матусь і влаштували справжнє свято! Сьогодні, замість глибоких розмов про батьківські потреби (які ми вважаємо дуже корисними і необхідними), ми просто спілкувалися. Ми бачили, якими радісними можуть бути батьки, якщо створити певні умови і «відключити» їх від проблеми. І це диво…Саме тому нам подобається наша робота!
Сьогодні ми бачили палаючі очі мам, татусів, бабусь. В них був інтерес, зацікавленість, вони були живі, вони спілкувалися між собою, ділилися своїм досвідом, своїми історіями. На ці декілька годин було враження, що вони не в лікарні, а на зустрічі старих знайомих в парку. Це було супер- круто!

Ми хочемо надзвичайно подякувати всім чарівникам, які допомагають нашому фонду Передчасне щастя. Саме завдяки Вам відбулось свято передчасно народженого малюка і кожен маленький герой з другого етапу виходжування немовлят та дитячої реанімації отримав свій корисний подаруночок.
А  другому етапу ми змогли пошити і вручити  м*якенькі даруночки у вигляді матрасиків у ліжечка, в яких була потреба.

Ми також дуже дякуємо нашим лікарям, які допомагають крихітним героям підростати і завжди знаходяться поруч, надаючи необхідну допомогу. Дякуємо за Вашу участь, допомогу в організації свята, і за ту чарівну, домашню атмосферу, яку всі ми сьогодні відчули!!!